پریز هوشمند BroadLink مدل Contros-sp3s با اندازه گیری مصرف برق

بازدید : 3575   |      

کد محصول : Contros-sp3s

اگر میخواهید بدانید هر وسیله برقی در منزل به صورت لحظه ای چه میزان برق مصرف می کند پریز هوشمند برودلینک بهترین گزینه می باشد. با استفاده از این پریز علاوه بر محاسبه میزان مصرف برق هفتگی و ماهانه می توانید از راه دور و تنها با گوشی همراه خود پریز را خاموش یا روشن کنید.

پریز هوشمند BroadLink مدل Contros-sp3s با اندازه گیری مصرف برق

پریز هوشمند  Contros-sp3s محصول BroadLink یکی دیگر از محصولاتی است که جای خالی آن در سبک زندگی هوشمند امروزی به شدت احساس می گردد.
با استفاده از این پریز برودلینک شما قادر خواهید بود تمامی وسایل منزل را به طور کاملا هوشمند کنترل نمایید. از قابلیت های این پریز برودلینک محاسبه میزان مصرف برق لحظه ای است که در نرم فزار به صورت آنلاین، هفتگی و یا ماهانه میتوانید گزارش دهی بگیرید.
برای همه ما پیش آمده که پس از خروج از منزل مدام با خودمان تکرار می کنیم که وسیله ای را خاموش کرده ایم  یا نه!
یا اینکه همه ما دوست داریم قبل از رسیدن به منزل یا محل کار قهوه آماده باشد و یا چای ساز را روشن کنیم
شاید در حال برگشت از سفر مایل باشیم پکیج را روشن کنیم تا به محض ورود از حمام گرم لذت ببریم و یا سیستم برودتی را روشن کرده و در تابستان از هوای خنک و مطبوع لذت ببریم.
در نگاه اول شاید این تکنولوژی برایتان جدید نباشد، اما با پیشرفت تکنولوژی تولید تجاری و البته ارزان این دسته از محصولات آغاز شده است و شما میتوانید همه امکانات این محصول را با برندی معتبر، دارای کیفیتی مثال زدنی و البته قیمت مناسب در اختیار داشته باشید.

نحوه کارکرد پریز برودلینک:

با استفاده از پریز هوشمند Contros-sp3s سناریو های بیشماری قابل اجرا شده است.
این گجت کوچک، اما باهوش! دارای یک کلید قطع/وصل دستی نیز می باشد و به محض روشن شدن در کمتر از ۵ ثانیه در اپلیکیشن شناسایی شده و قابل استفاده می باشد.
همچنین می توانید برای کارکرد هر وسیله زمان مشخصی را در نظر گرفته و با تایمر موجود دستگاه های خود در بازه های زمانی مورد نظرکنترل نمایید.

نرم افزار این دستگاه برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios قابل دسترس بوده و با کیوآر کد موجود بر روی بسته به راحتی قابل دانلود و نصب می باشد.

فراموش نکنید توانایی های این دستگاه محدود به مثال ها و توضیحات مختصر شرح داده شده نمی باشد و به راحتی توانایی تامل با سایر تولیدات برادلینک را نیز دارا می باشد که این امر گستره استفاده این گجت هوشمند را بیش از پیش وسعت بخشیده است.
 

محتویات پکیج شامل:

۱- دستگاه  پریز هوشمند وای فای برودلینک

 امکانات :

آنتن وای فای داخلی با پوشش بسیار مناسب
قابلیت اجرای سناریو های مشخص شده به صورت خودکار به صورت روزانه و هفتگی (بدون نیاز به اینترنت و دستور از راه دور)
رجیستر کردن اتوماتیک کلیه دستگاه ها بدون نیاز به IP Static  (آی پی ولید) و دانش فنی
افزودن هر دستگاه  تنها با یک کلیک با دقت بسیار بالا
قابلیت پشتیبانی  از ۴۰ دستگاه همزمان در نرم افزار
سازگار با iOS 7.0/Android 4.0  و بالا تر
نرم افزار ساده و کاربر پسند (قابل استفاده برای عموم، حتی بدون مهارت زبان انگلیسی)
قابلیت اندازه گیری مصرف برق به صورت لحظه ای هفتگی و سالانه