سنسور گاز اورویبو مدل SG20

بازدید : 3223   |      

قیمت: 1,210,000 تومان

کد محصول : سنسور گاز اورویبو مدل SG20

سنسور گازاورویبو

این سنسور برای جلوگیری ازآتش سوزی به علت نشت گازهای قابل اشتعال استفاده میشود و نسبت به میزان گاز موجود در هوای محیط بوق اخطار به صدا در می آید.(هر چه میزان گاز بیشتر باشد صدا و میزان بوق اخطار بیشتر میشود)

سنسور هوشمند گازهای قابل احتراق

مشخصات:

رطوبت کارکرد دستگاه: ۰ تا ۹۵ درصد

دمای کارکرد دستگاه:-۱۰تا +۵۰ درجه

تحت پروتکل zigbee

دستگاه مکمل: هاب یا مینی هاب زیگبی

اندازه:۷۹*۶۸*۳۱ میلیمتر

نکته:

*هر یک ماه یک بار باید با جارو برقی محافظ دستگاه را تمیز کرد.

*در محدوده ی سنسور نباید از انواع اسپری استفاده کرد و دستگاه را هم نباید با مواد تمیز کننده و اسپرهای تمیز کننده تمیز کرد.

*لطفا” توجه داشته باشید هنگامی که بوق اخطار به صدا درآمد آن را خاموش کرده و سریعا” پنجره را بازکنید و از کار کردن با هر وسیله ای که باعث جرقه میشود جدا” خوداری فرمایید.

*حتما” توجه داشته باشید محیطی که میخواهید از سنسور استفاده کنید اگر گازهای محیط سنگین تر از هوا بود سنسور را در ارتفاع ۳۰ سانتیمتر از زمین نصب کنید(گاز مایع ال پی جی) و در مکانی مثل آشپزخانه در ارتفاعی کمتر از ۱/۵ متر از سقف روی دیوار کناری اجاق گاز نصب شود.

طریقه نصب سنسور گاز:

هنگامی که سنسور گاز را به برق وصل میکنید چراغ سبز رنگ روشن میشود و صدای یک تک بوق به گوش میرسد در این مرحله سنسور چند ثانیه سبز میماند بعد چراغ چشمک زن زرد و قرمز به مدت سه دقیقه بعد از آن دستگاه آماده به کار میباشد.

*قبل از نصب پنجره را باز کنید تا هوای محیط عوض شود در هنگام مدت زمان نصب گاز را باز نکنید.

برای نصب روی اپلیکیشن دکمه روی دستگاه را برای دو ثانیه نگه دارید و درمحیط اپلیکیشن هوم میت  Homemate سنسور گاز را سرچ کنید.