کیت کامل دزدگیر هوشمند برادلینک مدل S2

بازدید : 4089   |      

کد محصول : کیت کامل دزدگیر هوشمند برادلینک مدل S2

کیت S2 برادلینک شامل یک عدد سنسور حرکتی(چشمی)، مگنت درب و پنجره، کنترلر و دستگاه مرکزی است. این دستگاه به صورت بی سیم به یکدیگر وصل شده و نیاز به سیم کشی ندارد. همچنین با گوشی همراه خود می توانید این سیستم دزدگیر را کنترل کنید.

دزدگیر هوشمند S2 برودلینک با تکنولوژی جدید

با ارتقای دستگاه مرکزی دزدگیر برودلینک S2، نسل جدیدی از دزدگیر وارد بازار گردید. این کیت دزدگیر شامل دستگاه مرکزی دزدگیر، سنسور چشمی PIR ، مگنت درب و یک عدد ریموت می باشد که همگی به صورت بی سیم توسط فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز با دستگاه مرکزی ارتباط برقرا می کند.

دستگاه مرکزی کیت دزدگیر برودلینک توسط کابل USB به برق متصل شده و با تمامی سنسورها به صورت بي سیم ارتباط برقرار می کند. این دستگاه قابلیت اضافه کردن ۱۶ سنسور را دارا می باشد و در صورت افراد به خانه شما را از راه دور مطلع می کند. همچنین می توان سناريوهای متنوعی با استفاده از این سنسورها در برنامه E-CONTROLL یا IHC نوشت. به عنوان مثال در صورت ورود به منزل بخشی از چراغ ها روشن شود و یا در صورت فعال کردن سیستم دزدگیر تمامی چراغ ها خاموش شود.

 

S2 دزدگیر برودلینک همچنین دارای یک کنترل است که به کاربران امکان تحت کنترل گرفتن سنسورها را می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند سنسورها و سیستم را با استفاده از این ریموت، در حالت SOS قرار دهند. BroadLink، کمپانی سازنده‌ی کیت مرکزی S2 وعده‌ی استفاده و تنظیمات راحت از این سیستم را داده است.

همانطور که اشاره شد، در حال حاضر تنها دو سنسور در این سیستم وجود دارند، اما این کیت قابلیت افزایش سنسورها را در آینده دارا می باشد. سنسورهای اضافی، شامل یک سنسور حرکتی PIR چندجهتی، یک سنسور حرکتی PIR سقف، یک آشکارساز دود و غیره میباشد.

مشخصات فنی دزدگیر برودلینک S2

برند: برودلینک
مدل: S2
ولتاژ کارکرد  دستگاه مرکزی: ۳ ولت DC
جریان کارکرد دستگاه مرکزی: ۱۵ میلی آمپر
فرکانس کارکرد:۴۳۳٫۹۲MHZ
فاصله کارکرد دستگاه مرکزی:حداکثر ۱۲۰ متر  در فضای باز
فاصله تشخیص PIR: ده متر – ۲۵ درجه
باطری مگنت درب: دو عدد نیم قلم
باطری چشمی PIR: دو عدد قلمی
باطری ریموت: یک عددسکه ای