کیت کامل دزدگیر هوشمند برادلینک مدل S1

بازدید : 4099   |      

قیمت: 1,430,000 تومان

کد محصول : کیت کامل دزدگیر هوشمند برادلینک مدل S1

کیت S1 برادلینک شامل یک عدد سنسور حرکتی(چشمی)، مگنت درب و پنجره، کنترلر و دستگاه مرکزی است. این دستگاه با امواج وای فای به یکدیگر وصل شده و نیاز به سیم کشی ندارد. همچنین با گوشی همراه خود می توانید این سیستم دزدگیر را کنترل کنید.

دزدگیر هوشمند S1 برودلینک با قیمت مقرون به صرفه

قیمت دستگاه‌های خانگی هوشمند دیگر در حال کمتر شدن و رسیدن به یک برچسب قیمت مقرون به صرفه است، اما مجموعه‌ی BroadLink در نظر دارد محصولی را با قیمتی خوب و عملکرد مناسب ارائه نماید. کیت خانگی هوشمند این مجموعه که  (Smart ONE(S1 نامیده می‌شود.

همانند سایر محصولات شرکت برود لینک،  کیت S1 برودلینک( دزدگیر برودلینک ) نیز مجهز به یک سیستم هوشمند مرکزی است که سیگنال‌هایی را از یک مجموعه سنسور تعبیه شده در خانه، دریافت می‌نماید. S1، درمجموع ۱۶ سنسور مختلف قابل اتصال به یک هاب را دارا می‌باشد که تمام نیازهای خانه‌داران را برآورده می کند. کیت اولیه با دو نوع سنسور همراه است.

دو سنسور اولیه شامل سنسورهای حرکتی اینفرارد (PIR)  هستند. از این سنسورها در کنار دیگر دستگاه‌های متصل به اینترنت می‌توان برای مصارف و کاربردهای مختلفی استفاده کرد. برای مثال، سنسور حرکتی می‌تواند برای روشن کردن لامپ‌های یک اتاق به صورت خودکار هنگامی که کسی قدم به درون اتاق می‌گذارد، بکار رود. یا می‌توان از این نوع سنسورها برای هشدار دادن به صاحب خانه مبنی بر تشخیص حرکات مشکوک استفاده کرد. سنسور درب می‌تواند برای نظارت بر درها، پنجره‌ها و هر شی دیگر که نیاز به باز و بسته شدن دارند، استفاده شود.

S1 دزدگیر برودلینک همچنین دارای یک کنترل است که به کاربران امکان تحت کنترل گرفتن سنسورها را می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند سنسورها و سیستم را با استفاده از این ریموت، در حالت SOS قرار دهند. BroadLink، کمپانی سازنده‌ی S1 وعده‌ی استفاده و تنظیمات راحت از این سیستم را داده است.

همانطور که اشاره شد، در حال حاضر تنها دو سنسور در این سیستم وجود دارند، اما این کیت قابلیت افزایش سنسورها را در آینده دارا می باشد. سنسورهای اضافی، شامل یک سنسور حرکتی PIR چندجهتی، یک سنسور حرکتی PIR سقف، یک آشکارساز دود و غیره میباشد.