لامپ هوشمند RF برودلینک مدل NAIPURUI

بازدید : 3934   |      

کد محصول : لامپ هوشمند RF برودلینک مدل NAIPURUI

لامپ برودلینک دارای دو رنگ زرد و سفید می باشد که توسط امواج RF به دستگاه مرکزی برودلینک متصل شده و شما می توانید از راه دور این لامپ را از طریق برنامه E-CONTROL کنترل کنید.

توجه: این لامپ نیاز به دستگاه مرکزی برودلینک دارد.

لامپ هوشمندبرودلینک

لامپ RF برودلینک

لامپ هوشمند برودلینک توسط امواج RF به صورت بی سیم به دستگاه مرکزی برودلینک متصل می شود و شما می توانید این لامپ را از هر جای دنیا باشید کنترل کنید. لامپ برودلینک دارای دو رنگ سفید و زرد می باشد که می توان میزان شدت نور را از طریق برنامه E-CONTROL تنظیم کرد. از قابلیتهای دیگر لامپ می توان به  سناريو پذیری اشاره نمود. بدین ترتیب امکان تنظیم زمان روشن شدن لامپ در ساعتی خاصی از شبانه روز در برنامه E-CONTROL برای کاربر فراهم می باشد.

همچنین این لامپ برودلینک با سایز اجزای خانه هوشمند برودلینک از طریق نرم افزار تعامل داشته و به عنوان مثال می توان تعریف نمود در صورت باز شدن درب منزل این لامپ روشن شود.

روش نصب:

۱- وارد برنامه E-CONTROL شده و گزینه ADD REMOTE را انتخاب کنید و  از آیکون های ظاهر شده، آیکون BULB را انتخاب کنید.مدل لامپ را NAIPURUI و سپس LAMPURE-LAMP را انتخاب کنید.

۲- روی گزینه PAIR کلیک کرده و گزینه OK راانتخاب کنید. در این حالت باید لامپ را سه بار روش و خاموش کرده  و بار آخر روشن بذارید تا لامپ توسط RM-PRO شناخته شود. در صورتی که مراحل به درستی پیموده شده باشد با زدن گزینه TEST لامپ عکس العمل داده و خاموش می شود.

۳- در انتها آیکون لامپ در صفحه اصلی برنامه ظاهر شده که با کلیک کردن بر روی آن می توانید این لامپ را کنترل کنید.

مشخصات فنی لامپ برودلینک:

برند: برودلینک

مدل:  NAIPURUI

توان : ۵ وات

تعداد رنگ: دو رنگ زرد و سفید

فرکانس کارکرد: RF315