ریموت کنترلر مرکزی SPOT لایف اسمارت مدل LS034

بازدید : 3174   |      

قیمت: 1,500,000 تومان

کد محصول : ریموت کنترلر مرکزی SPOT لایف اسمارت مدل LS034

با استفاده از این دستگاه هوشمند تمامی وسایلی کنترلی خانه را کنترل نمایید. بدین گونه می توانید بدون نیاز به کنترل تلویزیون و تنها با استفاده از گوشی خود تلویزیون خود را روشن یا خاموش و یا صدای آن را کم یا زیاد کنید. همچنین می توانید دمای مطلوب فن کولر را از راه دور(حتی بیرون از منزل) کنترل کنید.از این دستگاه هوشمند می توان به عنوان چراغ خواب نیز استفاده کرد.

 

 

توضیحات عمومی ریموت کنترلر لایف اسمارت

این دستگاه هوشمند ریموت کنترلر بخشی از خانه هوشمند لایف اسمارت است که به وسیله نرم افزار نصب شده بر روی گوشی همراه از طريق امواج وای فای کنترل می شود. نحوه عملکرد دستگاه به گونه ای است که از طریق گوشی همراه خود می توانید تمامی وسایل کنترلی خود از جمله وسایل صوت و تصویری و سیستم تهویه مطبوع را از راه دور و حتی خارج از منزل کنترل نماييد. این دستگاه امواج RF به دستگاه های ریموت دار ارسال می کند و بدون نیاز به ریموت کنترلر، این وسایل را می توان روشن یا خاموش کرد.

همچنین این دستگاه را می توان به عنوان چراغ خواب استفاده کرد. این دستگاه دارای شانزده میلیون رنگ است و با استفاده از گوشی خود می توانید تمامی رنگها را عوض کرده و حتی می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد که در ساعات خاصي از روز رنگ دستگاه به صورت خودکار تغییر كند.

مشخصات ریموت کنترلر لایف اسمارت

طبقه بندی
دسته بندی محصول Remote Controllers
منبع نور
مدل نور LED
تعداد  LED ۱۲
مشخصات ظاهری
رنگ White
پورت ها
PORTS Micro-USB, USB
منبع انرژی
INPUT TYPE DC 5V
POWER CONSUMPTION ۲ W
ریموت کنترلر  وایرلس
ماکزیمم پوشش وایرلس ۸-۱۵ متر
محصول
برند LifeSmart
بسته بندی
مدل بسته بندی جعبه کاغذی
محتویات جعبه ریموت کنرل
اندازه
عمق ۲۵ mm
ارتفاع ۱۲۸ mm
عرض ۱۲۸ mm
وزن محصول ۲۶۰ g