کلید چهار پل هوشمند نستک سفید

بازدید : 40   |      

قیمت: 930,000 تومان

کد محصول : چهار پل سفیدکلید هوشمند نستک توسط ریموت کنترل RF روشن و خاموش کردن می شود و این کلید را می توان از راه دور و حتی خارج از منزل کنترل و برنامه ریزهای متنوعی برای این کلید تعریف نمود.

کلید چهار پل نستک

کلید چهار پل نستک قابلیت روشن و خاموش چهار خط روشنایی دارا می باشد و به راحتی در قوطی های رایج ایران نصب می شود و نیازی به تعویض قوطی کلید نمی باشد.این کلید هوشمند می توان با اشاره یک انگشت روشن یا خاموش کرد و یا با موبایل هوشمند خود از  راه دور کنترل کرد. کلید نستک توسط امواج فرکانسی  به وسیله ریموت قابلیت کنترل را دارا می باشد. ریموت کنترل  RF این کلید به راحتی  به  دستگاه مرکزی برودلینک و یا دستگاه مرکزی گیک لینک THinker تعریف می گردد.

 

کلید چهار پل نستک

کلید چهار پل نستک

بدین ترتیب  این کلید  به بخشی از خانه هوشمند مبتنی بر پروتکل RF از جمله برودلینک و گیک لینک تبدیل می گردد. کنترل این کلید به سادگی از طریق اپلیکشن نصب شده بر روی موبایل یا ریموت کنترل دستی می باشد و به آسانی حتی وقتی در منزل نیستید این کلید هوشمند را از راه دور کنترل کنید.

صفحه رویه این کلید لمسی بوده و از پنل شیشه ای نشکن استفاده شده است که تنها با اندکی تماس انگشت کلید عمل می کند. کارکرد این کلید به دو صورت سنتی و هوشمند می باشد و می توانید با استفاده از موبایل خود و همچنین به صورت دستی کلید را روشن یا خاموش کرد.

از دیگر کاربردهای این کلید می توان به امکان برنامه ریزی متنوع اشاره نمود. به عنوان مثال با اضافه  کردن سنسورهای حرکتی برودلینک و یا گیک لینگ، می توان در صورت نبودن  شخص در فضای کلید روشنایی محیط خاموش شود  و یا در ساعتی خاصی از شبانه روز چراغ های منزل روشن گردد.

این کلید بر روی تمامی قوطی های رایج ایرانی قابلیت نصب دارا می باشد ولی بهتر است از قوطی های برق 70-70 میلی متر استفاده شود.

ویژگی های کلید هوشمند Nestech

امکان برنامه ریزی توسط نرم افزار های  E-control ، IHC و Geeklink
امکان کنترل از راه دور توسط موبایل و تبلت  ios و Android
صفحه تاج نشکن
تغذیه از طریق جریان برق متناوب
کاربری به دو صورت تاچ دستی و کنترل از طریق موبایل

نور LED پس زمینه قابل انتخاب (RGB LED backlight)

قابلیت جایگزینی راحت با کلیدهای سنتی

مشخصات فنی کلید نستک :

نام: کلید هوشمند چهار پل

برند: نستک Nestech

مدل: NE4-LS01W-G43

جنس رویه: شیشه کریستال

اندازه: 86x86x33 میلی متر

حداکثر توان خروجی: 600 وات( 3 آمپر) هر پل

نوع مصرف کننده: لامپهای رشته ای، کم مصرف، فلوروسنت و LED

پروتکل ارتباط: RF

ولتاژ ورودی: 110 الی 250 ولت 50/60Hz

طول عمر: 100000 بار روشن و خاموش کردن

دمای کارکرد: -25 الی 60 درجه سانتیگراد

رطوبت کارکرد: کمتر از 95 درصد

در فیلم های آموزشی زیر نحوه معرفی کلید هوشمند  به ریموت کنترل و همچنین دستگاه مرکزی برودلینک آموزش داده می شود.