مدیریت و کنترل پرده های برقی ، دربهای ورودی ، کرکره های برقی و...

مدیریت و کنترل پرده های برقی ، دربهای ورودی ، کرکره های برقی و...

با استفاده از سیستم کنترل هوشمند، پرده ها تحت مدیریت ما قرار می گیرند.
می توان با تعریف هر یک از پرده ها در نرم افزار، آنها را تحت کنترل گرفته و با استفاده از سناریو های مختلف و تلفیق با سناریو های روشنایی، نورپردازی هوشمند، کنترل دما و… محیط زندگیتان را به محل آسایش و زیبایی تبدیل کنید. سیستم کنترل پرده هوشمند این امکان را برای ما فراهم می کند که ضمن استفاده حداکثری از نور طبیعی، محیطی جذاب و رویایی را بوجود آورد.

 

 
اگر قصد دارید از بهترین امکانات برای ساختمان خود استفاده نمایید بهتر است به سراغ درب، كركره، سايبان و... اتوماتیک رفته و در جهت رفاه خود از آنها استفاده کنید.

درب اتوماتیک علاوه بر زیبایی و شیک بودن کاربرد راحت تری نسبت به درب های غیر اتوماتیک دارد از درب اتوماتیک می توان در مکان های مختلف و زیادی استفاده کرد به عنوان مثال:
از درب اتوماتیک می توان به شکل درب گاراژ، درب حیاط، درب ورودی ساختمان و یا مکان های دیگر بهره برد، از لحاظ کاربردی نیز بهتر و راحتتر می باشد.
درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد مانند:
درب اتوماتيك شيشه اي، درب اتوماتيك پاركينگي، درب اتوماتيك كركره اي و غیره... .
با استفاده کردن ازانواع درب هاي اتوماتيك می توان آسایش و امنیت ساختمان های اداری ومسکونی را حفظ نمود. 

 امروزه سیستم های كركره برقي به شکل قابل توجهی مورد استفاده هستند. نام دیگر کرکره برقی کرکره اتوماتیک نیز میباشد. 
کرکره هاي برقی بیشتر برای حفظ امنیت مورد استفاده قرار میگیرند و دارای مزایای زیادی هستند و همچنين دارای تنوع رنگی حتی طرح چوبی میباشد.
برای درب ورودی مراکز صنعتی بزرگ وکوچک ، پنجره و درب مغازه و درب پارکینگ به صورت کنترلی و براي حفظ ايمني مورد استفاده قرار مي گيرد. کرکره برقی بر اساس نیاز مشتری طراحی و در انواع الومنیومی و گالوانیزه و پلی کربنات  اجرا میشود که میتوان به وسیله کنترل از راه دورآنها را باز و بسته کنید.

 

 

سایبان پارکینگ در طرح های متنوع و زیبا به صورت تکی و گروهی متناسب با نوع خودرو و شکل ساختمان ها ساخته می شود. همچنین سایبان پارکینگ با پوشش از جنس ورق پلی کربنات در رنگ های متنوع وزیبا و یا یو پی وی سی اجرا می گردد. سایبان پارکینگ خودرو امروزه با توجه به افزایش تعداد خودرو و کافی نبودن پارکینگ های پیش بینی شده در  ساختمان های مسکونی و اداری بسیار حائز اهمیت می باشد.
سایبان پارکینگ خودرو به منظور محافظت از خودرو در برابر بارش برف و باران و نور شدید خورشید می باشد. سایبان پارکینگ برای محافظت از خودرو شما در چهار فصل سال در حیاط منازل و ویلا ها و محوطه مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری و سازمانها در مدل های متنوع صورت می گیرد. 

نظر بدهید