ماژول سنسور orvibo مدل CD10ZW

بازدید : 1836   |      

قیمت: 1,380,000 تومان

کد محصول : ماژول سنسور orvibo مدل CD10ZW

با استفاده از این ماژول سنسور به راحتی سنسورهای متفرقه دربازار از جمله سنسور گاز، دود، چشمی و مگنت را به نرم افزار هوشمند Homemate اورویبو اضافه نمود و از طریق گوشی هوشمند خود وضعیت این سنسورهای از راه دور مشاهده کنید.با استفاده از این ماژول سنسور به راحتی سنسورهای متفرقه دربازار از جمله سنسور گاز، دود، چشمی و مگنت را به نرم افزار هوشمند Homemate اورویبو اضافه نمود و از طریق گوشی هوشمند خود وضعیت این سنسورهای از راه دور مشاهده کنید.

توجه: این رله نیاز به هاب مرکزی اورویبو دارد.

توضیحات عمومی ماژول سنسور ORVIBO:

این ماژول سنسور  دسترسی کاربر را به سنسورهای برندهای دیگر برای کاربر میسر می نماید. سنسورهای گاز، دود ،چشمی و مگنت به راحتی به این سنسور متصل شده و کاربر می تواند هر لحظه  از طریق برنامه Homemte وضعیت سنسورها را مشاهده نماید.

به عنوان مثال به راحتی می توانید سنسورهای حرکتی باسیم را به این ماژول متصل نموده و در صورت ورود افراد ناخواسته به منزل، شما از طریق برنامه Homemate نصب شده بر روی گوشی همراه هوشمند مطلع می شوید. این ماژول قابیلت اتصال سه سنسور مختلف را دارا می باشد.

همچنین با متصل کردن سنسورهای گاز و دود خود به این ماژول هوشمند، در صورت نشت گاز و یا آتش سوزی بلافاصله پیغامی بر روی گوشی همراه ظاهر می شود. این ماژول از طریق پروتکل امن Zigbee به هاب مرکزی orvibo متصل شده و فعال شدن هر سنسور را در برنامه orvibo نشان می دهد.

همچنین این ماژول با سایر قطعات هوشمند Orvibo ارتباط برقرار کرده و می توان سناریوهای متنوعی برای این سنسورهای متصل شده به این ماژول تعریف نمود. به عنوان مثال با متصل کردن مگنت درب با سیم به این ماژول، می توانید در برنامه Homemate برنامه ای(سناریو) نوشت که در صورت باز شدن درب منزل چراغ های منزل توسط کلیدهای Orvibo روشن شود.

Orvibo Multifuctional -relay

 

 

مشخصات فنی:

مدل.:  CD10ZW

اندازه: ۷۰ *۷۰ *۲۳ میلی متر

منبع تغذیه:  DC12V/ 1A

حداکثر آمپر ورودی : ۵ آمپر

فرکانس وایرلس:  ۲٫۴GHz

Wireless receiving sensitivity:  <-90dBm

پروتکل ارتباط:  ZigBee HA

کدگزاری:  AES128

محدوده فاصله  :no limit

دمای کارکرد:  -۲۰~۶۰°C

رطوبت کارکرد:  کمتر از ۸۰%