لوکس و مدرن و ارزش افزوده در خانه هوشمند

لوکس و مدرن و ارزش افزوده در خانه هوشمند

لوکس و مدرن بودن:

همواره زيبايي در ساختمان ها مورد توجه است در يك ساختمان هوشمند علاوه بر تنظيم روشنايي به كمك كنترل هوشمند چراغ ها و پرده كه موجب چشم نوازي بيشتر فضاها مي شود مي توان از كليدهاي مناسب دكوراسيون داخلي ساختمان استفاده كرد و زيبايي را دو چندان نمود.
طراحی مناسب و استفاده بهینه از هر قطعه در ساختمان هوشمند میتواند در کاهش چشم گیر مصرف انرژی، زیبایی منحصر بفرد ساختمان، آسودگی و امنیت شما تاثیر بسزایی داشته باشد.
شما مي توانيد راحتي را زماني احساس كنيد كه بر روي مبل در حال استراحت هستيد و به آساني فقط با كمك تلفن همراه خود ميزان روشنايي و عملكرد سيستم تهويه را مديريت نماييد.

خانه اي که چراغ هایی در آن وجود دارد که علاوه بر نقش روشنایی قابلیت تبدیل شدن به چراغ شبخواب براي اتاق خواب های شما را دارند با این شرط که میزان نوردهی، کنترل خاموش یا روشن بودن آن همه در گوشی موبایل شما قابل انجام است.
حتی رنگ چراغ را میتوانید از میان ۱۶ میلیون رنگ انتخاب نمایید و هر شب نور جدید را در اتاق خود يا ساير نقاط خانه تجربه کنید.
علاوه بر این موضوع، کنترل هوشمند تهویه و دمای خانه هوشمند قادر است تمامی سرمایش و گرمایش منزلتان را در دست بگیرد و جالب اینجاست که قبل از ورود شما به منزل میتواند شرایط محیطی و دمایی مناسب را برایتان ایجاد نماید.
فضای لوکسی که با تجهیزات دیجیتال و کلید و پریز های لوکس و مدرن، تفاوت و تمایز را برایتان به ارمغان می آورد.
سیستم هوشمند تمام کلیدهای اضافی اتاق ها، نظیر کلیدهای روشنایی، ترموستات ها، کلیدهای کنترل پرده و پنل های صوتی را حذف نموده و همگی را در یک کلید هوشمند جمع می کند.
هدف از اجراي پروژه هاي هوشمند سازي ميتواند تبديل فضا به يك فضاي متمايز و لوكس، تبديل ساختمان به يك ساختمان با مصرف بهينه انرژي و يا تبديل خانه به يك خانه مدرن و امن با مديريت هوشمند باشد.

 

 

ارزش افزوده:

يكي از مهمترين شاخص ها در خانه ي هوشمند ارزش افزوده ايست كه به ساختمان شما مي دهد. هوشمندسازي ساختمان جز اينكه رضايت خريدار و فروشنده را درمعامله صدچندان مي نمايد باعث ايجاد ارزش افزوده و فروش بهتر ساختمان مي شود همچنين هوشمندسازي ساختمان باعث افزايش چشمگير در ارزش ساختمان، ايجاد تفاوت هاي با ارزش، حس خوب و تجربه اي تازه و متفاوت در ساختمان مي شود.
مطمئنا موارد مذكور علل خوبي جهت تسريع در فروش ساختمان مي باشد.
تبدیل بنا به ساختمان مدرن امری است که به تدریج در میان انبوه سازان و پیمانکاران ساختمان مورد توجه قرار گرفته و در این میان قیمتهای بالای اینگونه محصولات و هزینه های برندهای غربی (که عموما در چین تولید می شوند شامل: هزینه بالای گمرک، ارزش پایین ریال نسبت به دلار و یورو در واردات، عرضه پایین محصول نسبت به تقاضای روز افزون، تحریم که باعث چند دست گشتن محصول تا رسیدن به مصرف کننده نهایی می شود و ...) ازجمله مواردی است که هزینه های پیاده سازی را بسیار بالا برده است و این در حالی است که استفاده کنندگان از محصولات داخلي با توجه به طراحی و تولید آن در کشور عزیزمان ایران، علارقم کیفیت عالی این محصولات هزینه های به مراتب کمتری را برای داشتن این محصول ارزشمند می پردازند.

برای محاسبه هزینه های هوشمند سازی یک ساختمان یا به اختصار قیمت خانه هوشمند می بایست چند فاکتور اساسی را در نظر گرفت اولین مورد، نیاز و سلیقه مالک یا سازنده است زیرا به علت گستردگی محصولات هوشمند سازی ساختمان کارفرما با توجه به نیاز خود میتواند از برخی تجهیزات چشم پوشی کرده و هزینه های پروژه را کاهش دهد یا با خرید تجهیزات هوشمند لوکس ارزش افزوده پروژه خود را چندین برابر کند.
به طور مثال: استفاده از تجهیزات هوشمند کنترل لوازم منزل از راه دور به همراه سیستم موسیقی در کنار سیستم های هوشمند پایه شامل کنترل هوشمند روشنایی و دما به تنهایی میتواند تغییر قابل توجهی روی قیمت نهایی بگذارد.
مورد بعدی در تعیین قیمت هوشمندسازی متراژ واحد مسکونی است مسلما یک واحد مسکونی کوچک (تا 75 متر) نیاز کمتری به کلید های هوشمند سیم کشی هوشمند سازمان یافته و سایر متعلقات یک سیستم هوشمند نسبت به یک واحد متوسط (75 تا 150 متر) دارد. لذا اولین قدم در تعیین دقیق قیمت هوشمندسازی ساختمان تهیه پلان هوشمندسازی با توجه به نیاز و سليقه ي كارفرماست.
حتی اگر شما به دنبال فروش نیستید، افزودن ویژگی های سيستم هوشمند زندگی شما را راحت تر خواهد كرد زيرا شما قادر به كنترل تقريبا همه چيز در خانه ي خود با گوشي هوشمند يا تبلت خواهيد بود.

 

 

نظر بدهید