لامپ دیمردار برادلینک مدل Bestcon LB1

بازدید : 35   |      

قیمت: 200,000 تومان

کد محصول : لامپ دیمردار برادلینک مدل Bestcon LB1

لامپ دیمر دار برادلینک مدل Bestcon LB1 دارای دو رنگ زرد و سفید می باشد و به صورت مستقیم به وای فای متصل می شود. علاوه بر تغییر نور این لامپ، میزان شدت نور توسط تلفن همراه میسر است.

لامپ دیمردار برودلینک مدل Bestcon LB1

لامپ دیمردار برودلینک Bestcon LB1 به راحتی با لامپ های قدیمی جایگزین می شود. این لامپ هوشمند به وای فای منزل متصل می شود و از طریق گوشی همراه می توانید  از هر کجای دنیا به صورت اینترتی روشن و یا خاموش کرد. همچنین این لامپ دارای دو رنگ زرد و سفید(آفتابی و مهتابی) می باشد که به ارحتی می توان رنگ لامپ عوض کرد. علاوه بر این امکان تغییر میزان شدت نور توسط اپلیکیشن برادلینک میسر است.

لامپ دیمردار برودلینک

لامپ دیمردار برودلینک Broadlink Bestcon LB1

همچنین این لامپ دیمردار برودلینک با سایز اجزای خانه هوشمند برودلینک از طریق نرم افزار تعامل داشته و به عنوان مثال می توان تعریف نمود در صورت باز شدن درب منزل این لامپ روشن شود. علاوه بر آن در حین مسافرت میتوان برنامه ریزی کرد که در ساعت خاصی از شبانه روز این لامپ روشن و خاموش شود تا کسی متوجه به عدم حضور شما در منزل نشود. همچنین در برنامه برادلینک این امکان داده می شود که با غروب آفتاب این لامپ به صورت خودکار روشن گردد.

علاوه بر اینکه هر لامپ هوشمند به صورت جداگانه میتوانید کنترل کنید، این امکان در اپلیکیشن برودلینک به شما داده می شود تا دسته ای از لامپ ها به صورت همزهمان با فشردن یک دکمه کنترل کنید.

مشخصات لامپ دیمردار برودلینک مدل Bestcon LB1

امکان تغییر رنگ لامپ به سفید و زرد

تنظیم میزان شدت نور

قابلیت کنترل از راه دور از طریق گوشی همراه

سناریو پذیری و ارتباط هوشمند با سایر وسایل خانه هوشمند برادلینک

ارتباط با دستیار صوتی الکسا و گوگل و کنترل از طریق فرمان صوتی

امکان برنامه ریزی توسط برنامه IFTTT

قابلیت برنامه ریزی روزانه و هفتگی جهت روشن و خاموش کردن لامپ

کنترل دسته جمعی لامپ های هوشمند LB1

لامپ دیمردار برودلینک

لامپ دیمر دار برودلینک Broadlink Bestcon LB1

روش نصب:

1- ابتدا لامپ دیمردار برودلینک به سرپیچ معمولی  متصل کنید و لامپ را چهار بار خاموش و روشن کنید تا در حالت چشمک زن تند شود.

1- وارد برنامه Broadlink شده و گزینه ADD Device و سپس گزینه Add wifi-devices انتخاب کنید تا برنامه از طریق وای فای محلی لامپ هوشمند را پیدا کند

3- در انتها پس از پیدا کردن لامپ هوشمند توسط برنامه، یک نام و فضای قرار گیری لامپ تعریف کنید تا لامپ به برنامه برادلینک اضافه شود.

نکته: برای اضافه کردن لامپ به صورت AP configuration  در اپلیکیشن Broadlink در حالت چشمک زن تند لامپ، دوباره چهار بار لامپ خاموش و روشن کنید تا لامپ به حالت چشمک زن متناوب تغییر وضعیت دهد

جهت دانلود اپلیکشین  اندورید برودلینک اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود اپلیکشین ios برودلینک اینجا کلیک کنید.

مشخصات فنی لامپ برودلینک:

برند: برادلینک

مدل:  Bestcon LB1

نوع سرپیچ: E27

توان : 6.5 وات

تعداد رنگ: دو رنگ زرد و سفید

میزان نور: 600lm

زمان کارکرد: 15000 ساعت

ولتاژ کارکرد: 220 ولت 50HZ AC

پروتکل ارتباطی: Wi-fi 802.11b/g/n(2.4GHz)

سیستم عامل: Android 6.0/iOs 9.0 and above